Privātuma politika

Šī Privātuma politika attiecas tikai uz latvijasradio.com tiešsaites pakalpojumu klientiem un lietotājiem. Latvijasradio.com nodrošina, ka Jūsu privātums ir aizsargāts kamēr lietojat mūsu pakalpojumus. Tāpēc mums ir politika, kas nosaka, kā Jūsu personas dati tiks apstrādāti un aizsargāti.
Visas izmaiņas, kas saistītas ar šo privātuma politiku, var tikt atrastas apmeklējot mūs tiešsaistē.

Kā mēs izmantojam Jūsu personas datus?

Sniedzot savus personas datus, Jūs piekrītat, ka mēs lietojam ievāktos datus, lai izpildītu mūsu saistības pret Jums un sniegtu Jums gaidīto pakalpojumu. Mēs saglabāsim Jūsu datus tikai tik ilgi cik nepieciešams, lai sniegtu Jums mūsu pakalpojumus vai tik ilgi cik mums nepieciešams likumā noteiktā kārtībā. Pēc tam Jūsu dati tiks dzēsti. Mēs nevaram dzēst Jūsu datus, ja pastāv likumā noteikta datu uzglabāšana prasība, piemēram grāmatvedības noteikumi, vai ja ir cits tiesisks pamatojums datu uzglabāšanai, piemēram pastāvošas līgumsaistības.

Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR)

Eiropas Ekonomikas Zonā (EEA) mēs rādām Jums tikai nepersonalizētas reklāmas. Šīs reklāmas nav balstītas uz Jūsu iepriekšējo darbību un tās neizmanto sīkfailus reklāmu mērķauditorijas atlasei.

Kādas ir Jūsu tiesības?

Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par personas datiem, kurus mēs glabājam par Jums. Ja Jūsu dati r nepareizi, nepilnvērtīgi vai neatbilstoši, varat lūgt, lai informācija tiek labota vai izņemta. Katru gadu Jums ir tiesības pieprasīt rakstisku dokumentāciju par Jūsu personīgu informāciju, ko mēs glabājam mūsu kontu failos. Lai pieprasītu šo dokumentu, lūdzu, raksties uz latvijasradio.com klientu servisu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu datu izmantošanai mārketinga nolūkos (t.i. katalogu, avīžu vai piedāvājumu sūtīšanai).

Kam ir piekļuve datiem?

Mēs nekad nenodotu, nepārdotu vai neiemainītu Jūsu datus trešajām personām mārketinga nolūkiem ārpus latvijasradio.com grupas.

Kā mēs aizsargājam Jūsu datus?

Mēs esam veikuši tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu datus no zudumiem, manipulācijas, nesankcionētas piekļuves utt. Mēs nepārtraukti pielāgojam savus drošības pasākumus atbilstoši tehnoloģiju progresam un attīstībai. Vietnē latvijasradio.com mēs aizsargājam Jūsu datus, izmantojot šifrēšanu. Secure Sockets Layer (SSL) ir funkcija, kas šifrē visu informāciju, kas tiek nosūtīta starp pircēju un pārdevēju.

Sīkfaili

Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts un sekojošajās vizītes izgūts no jūsu datora vai mobilā telefona. Latvijasradio.com izmanto sīkfailus, lai uzlabotu un vienkāršotu Jūsu apmeklējumus. Mēs neizmantojam sīkfailus, lai saglabātu personisku informāciju vai izpaustu to trešajām personām.

Ir divu veidu sīkfaili: pastāvīgas un pagaidu (sesijas sīkdatnes). Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē ne ilgāk kā 12 mēnešus. Sesijas sīkdatnes tiek glabātas īslaicīgi un pazūd, kad aizverat pārlūkprogrammas sesiju. Mēs izmantojam pastāvīgās sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu izvēlēto sākuma lapu un saglabātu Jūsu informāciju, ja, piesakoties, atlasāt “Atcerēties mani”.

Izmantojot pārlūkprogrammu, varat viegli izdzēst sīkfailus no sava datora vai mobilās ierīces. Norādījumus par sīkfailu apstrādi un dzēšanu skatiet pārlūkprogrammas sadaļā “Palīdzība”. Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus vai saņemt paziņojumu katru reizi, kad uz jūsu datoru vai mobilo ierīci tiek nosūtīts jauns sīkfails. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja izvēlaties atspējot sīkfailus, Jūs nevarēsiet izmantot visas mūsu funkcijas.

Trešo pušu sīkfaili

Mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus, lai iegūtu statistiku apkopotā veidā tādos analīžu rīkos kā Facebook, Google AdSense, Google Analytics, Google+ un X. Izmantotie sīkfaili ir gan pastāvīgi, gan pagaidu (sesijas sīkdatnes). Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē ne ilgāk kā 24 mēnešus.

Saites

Latvijasradio.com var iekļaut saites uz citām tīmekļa vietnēm, kuras neietilpst mūsu pārraudzībā. Mēs nevaram uzņemties atbildību par privātuma vai šo vietņu satura aizsardzību, bet mēs piedāvājam šīs saites, lai atvieglotu mūsu apmeklētājiem piekļuvi papildus informācijai par konkrētām tēmām.

Autortiesības

Šis lapas saturs ir aizsargāts ar autortiesībām un ir latvijasradio.com īpašums.

Trešo pušu datu apstrādātāji

Latvijasradio.com izmanto tikai trešo pušu apstrādātājus, kas atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās Datu Apstrādes Regulai (GDPR) un katram trešās puses apstrādātājam ir spēkā datu apstrādes līgumi (DPA).